Grupy szkolne

Strona główna / Grupy szkolne

Grupy szkolne – oferta edukacyjna

A gdyby rozwiązywanie równań wyglądało tak…

Wkraczając między mury Szkoły Magii Exitus czujecie w powietrzu niepokojącą atmosferę i zabronione czary… Dowiadujecie się, że w tajemniczych okolicznościach zniknął Feniks, a także sam Dyrektor szkoły! Czy wasze umiejętności pozwolą na pokonanie niewidzialnych przeciwników? Wyciągnijcie różdżki i rozwikłajcie zagadkę!

Wszyscy nasi animatorzy to pedagodzy!

Cała zabawa trwa około dwóch godzin. Dzieci są podzielone na grupy 5-7 osobowe i po krótkim wstępie wchodzą do magicznego pokoju zagadek. Jednocześnie 2 grupy znajdują się w pokojach. Możemy również zorganizować magiczne lekcje, gdzie czarodzieje nauczą się opieki nad magicznymi stworzeniami, stworzą różdżki bądź poćwiczą rzucanie uroków. Przyjmujemy grupy do 14 osób. Sam pobyt w jednym pokoju zagadek trwa około 30 minut. Zabawę kończy wspólne podsumowanie. Rozwiązanie zawsze dopasowujemy do danej grupy. Rodzicu, nauczycielu – skontaktuj się z nami, na pewno stworzymy dla Was najciekawszą wersję zajęć!

Dom zagadek Exitus zaprasza grupy szkolne do trzech edukacyjnych pokoi pełnych zagadek! Uczniowie mają możliwość odwiedzić różne światy – przedzierać się przez dżunglę, wypłynąć na morze lub rozwikłać tajemnice burmistrza… Każda zagadka opiera się na podstawie programowej!

Social
>